Dijital Pazarlama

Segmentify Nedir?

İnternette çeşitli sayfalara girerken sizin de karşınıza sürekli “Sizin için Seçtiklerimiz” başlığı geliyor mu? Bunu sizin karşınıza çıkartan Segmentify platformudur. Bu platform tamamen gerçek zamanlıdır. Site sahibine ise en az %22 oranında geri dönüş sağlıyor. Buradaki en temel nokta kullanıcılar ve onların ihtiyaçlarıdır.

Segmentify, genellikle e-ticaret sayfalarının ziyaretçi davranış analitiğini ele alan bir uygulamadır. Bunun dışında pazarlama otomasyonu gibi veri odaklı hizmetleri sunan Segmentify, site sahiplerinin gelirlerini arttırmaya yarımcı olmaktadır. Yapılan araştırmalara göre bu özelliği kullanan sitelerde üç ay içerisinde müşteri oranında artış olmaktadır.

Segmentify’ın Faydaları Nelerdir?

Uygulamanın faydaları kullanıldığı alanlara göre değişiyor. Her şeyden önce bu tür bir platformu kullanarak sayfanızın daha fazla gösterimini sağlıyorsunuz. Click almanız daha da kolaylaşmaktadır. Kullanıcılar, web sayfanızda daha fazla zaman geçirmeye başlayacak. Bu şekilde sayfanızı daha kolay bir şekilde yönlendirebileceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu